הכירו אותנו

פתקי הצבעה בחירות לרשויות
תנופה לטבעון בראשות עידו גרינבלום

נעים להכיר!

סיעת תנופה לטבעון,

תושבות ותושבים יקרים, הימים הם ימים מורכבים וקשים במדינת ישראל כולה.

לא פשוט לדבר ולכתוב לכם בימים אלו על הבחירות שבפתח (27/2), אבל הבחירות מתקרבות אלינו ובצעדי ענק והדבר הנכון הוא להתחיל ולעסוק בהן – באחריות, במתינות, באחדות ובכבוד הדדי.

אני גאה להציג לפניכם את חברות וחברי רשימת תנופה לטבעון. א.נשים ערכיים עם היסטוריה ענפה של עשייה – במועצה, בגופים ציבוריים, בנציגויות הורים, בתרומה לקהילה. אנשים אותם בחרתי מתוך אמונה בהם וביכולות שלהם.
הם מייצגים ומייצגות את המרקם האנושי הנפלא שבישוב שלנו. משכונות שונות, טווח גילאים רחב, והם בעלי תחומי עניין, יכולות וידע מגוונים.

הקבוצה הנפלאה הזו עומדת להוביל את היישוב הזה בקדנציה הקרובה, יחד עם שותפים ושותפות נוספים.

בואו לקלפי לחזק אותנו והצביעו בשני פתקים, האחד עבורי לראש הרשות והשני לרשימה: תל – תנופה לטבעון. בזכותכם נמשיך להוביל את קריית טבעון בתנופה קדימה.

שלכם ושלכן,

עידו

עידו גרינבלום
טל גת תנופה לטבעון
תנופה לטבעון בראשות עידו גרינבלום

#2 טל גת

חבר מועצה בטבעון, חבר בדירקטוריון המתנ"ס ומרכז ההנצחה, נציג המועצה באשכול ערי המפרץ, בעברו חבר הנהלה במספר גופים עסקיים, ויו"ר אגודת הסטודנטים באוני' חיפה. נציג ההורים בוועדות אפיון וזכאות במשרד החינוך במינוי שר החינוך וחבר בוועד המנהל של עמותת צח"י – צרכי חינוך ייחודיים. בעל תואר ראשון בכלכלה וסטטיסטיקה מאוני' חיפה, מנהל את התמיכה הטכנית בחברת נגה, שמנהלת את משק החשמל בארץ.

"הצטרפתי לרשימת תנופה לטבעון כי חשוב לי להמשיך ולחזק את האוכלוסייה הוותיקה בטבעון, לייצר תשתיות ארגוניות מתממשקות לטווח ארוך, ולהמשיך את תנופת העשייה בקריה".

כרמית דיין טבעון
תנופה לטבעון בראשות עידו גרינבלום

#3 כרמית דיין

פעילה במשך 22 שנה בוועדי ההורים בטבעון וגזברית ועד ההורים היישובי, פעילה באיסוף תרומות לנזקקים וארגון אירועים שונים. למדה כלכלה ומנהל עסקים במכללת עמק יזרעאל, מטפלת ברפואה אלטרנטיבית, בעלת ניסיון בניהול מכירות, מנהלת משרד במשתלה יצרנית.

"הצטרפתי לרשימת תנופה לטבעון כי חשוב לי לדאוג לביטחון האישי של תושבות ותושבי טבעון, לקדם את החינוך בישוב ואת תנועות הנוער, לסייע למשפחות חד הוריות וללוות את פרויקט פינוי בינוי בשרת-כצנלסון".

ד"ר נגה אדלר יעקב
תנופה לטבעון בראשות עידו גרינבלום

#4 ד"ר נגה אדלר יעקב

פסיכולוגית חינוכית בשפ"ח חיפה, מאבחנת במחקרים קליניים במכון לשבץ מוח וקוגניציה בבי"ח רמב"ם. מנהלת קבוצת הוואטסאפ "אמהות לא אוגרות טבעון". בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוני' חיפה ותואר שני ושלישי בפסיכולוגיה קלינית במסלול נוירופסיכולוגיה, מאוני' חיפה.

"הצטרפתי לרשימת תנופה לטבעון כי חשוב לי לחבר את שכונת צל אורנים לטבעון באופן שיאפשר חיי קהילה וחינוך מוצלחים בתוך השכונה, לצד חיבור ליישוב. להמשיך קידום החינוך של כלל ילדי וילדות טבעון ועיבוי מערך החינוך המיוחד כך שימצא המענה המתאים לכל ילד וילדה".

אביב עצמון
תנופה לטבעון בראשות עידו גרינבלום

#5 אביב עצמון

גמלאי צה"ל, לאחר 28 שנות שירות ובדרגה סגן אלוף (מילואים פעיל). בוגר תואר ראשון במדע המדינה וגיאוגרפיה ותואר שני בביטחון לאומי ומנהל ציבורי, שניהם מאוניברסיטת חיפה. פעיל בתחומים מגוונים בים, בהם הדרכת צלילה, יאכטות ועוד. עוסק בביטחון במשק האנרגיה, פעיל בתחומי ההתנדבות ביישוב ובמיוחד במשמר שכונת קריית חרושת.

"באתי כדי לקדם וחפעול ולחזק את השותפות והמעורבות בקהילה וחיבור לתהליכים טובים, נכונים ומתמשכים ביישוב. אני מתכוון להיות מעורב, לקדם את הצרכים של קריית חרושת בפרט וקריית טבעון בכלל, בתחומי הביטחון, התרבות החברתית ונושאים נוספים, ככל שיידרש. הצטרפתי לרשימה מנצחת לקידום נושאי העיניין של שכונת קריית חרושת וקידום אתגרי הביטחון ביישוב. אני מתכוון לפעול לקידום ושיפור הנושאים הדורשים טיפול בשכונה וביישוב בכלל – תחבורה ציבורית, נראות וחזות, כמובן טיילת קריית חרושת ועוד, לעסוק בתחום הביטחון ובתחומים נוספים, ככל שיידרש ויתאפשר".

נועם שמעון תנופה לטבעון
תנופה לטבעון בראשות עידו גרינבלום

#6 נועם שמעון

בת 25, מתנדבת כיום בעמותת ״הלב״ סיוע משפטי למעוטי יכולת. הייתה סמנכ"לית של תנועת "סַבָּבְּתָא", מאבחנת בארגון "LEAD", מדריכה במחנה קיץ של "Kimama", מדריכה באקומיוניטי, רכזת בנות שירות מטעם הזנק, מורה מחליפה בחטיבת הביניים אורט.

מפקדת טירונות בבסיס החינוך מחוו"ה אלון, לאוכלוסיות מיוחדות, מ"מ וסמ"פ בכלא הצבאי. בוגרת קורס מ"פים. בוגרת שנת שירות בעמותת "בקהילה" בירושלים, הייתה פעילה בפעילות עם ילדים עם צרכים מיוחדים במסגרת פרוייקט "שמ"ש", ניהלה צוות של תלמידים מתנדבים בפרויקט "מלאכי יומולדת".

סטודנטית למשפטים וכלכלה באוניברסיטת חיפה.

"הצטרפתי לרשימה של תנופה לטבעון כי חשוב לי למנף את תחום הצעירים בטבעון, להשפיע, להיות מעורבת ולתרום את חלקי. בנוסף, נושא הקיימות, מיחזור ואיכות הסביבה יקרים לליבי וחשוב לי לפתח ולקדם ככל הניתן את הנושא הזה".

יובל שוסהיים
תנופה לטבעון בראשות עידו גרינבלום

#7 יובל שוסהיים

עו"ד, בוגר תואר שני במנהל עסקים, בעליו של משרד עורכי דין המתמחה בתחום הביטוח והנזיקין בחיפה. מתגורר עם משפחתו ושלושת ילדיו בוגרי מערכת החינוך והחוגים בקרית טבעון מזה 23 שנה במהלכן היה חבר בוועדי בתי הספר, ועד ההורים היישובי וחבר דירקטוריון המתנ"ס.

"כמי שבוגר שנים רבות של ועדים בבתי הספר, חברות בוועד ההורים היישובי המרכזי ודירקטוריון המתנ"ס, מבקש להוסיף ולתרום מניסיוני ולהיות מעורב בהתנהלות הישוב. אני מוצא ברשימת תנופה לטבעון מנהיגים ומנהיגות מקצועיים ומסורים".

Scroll to Top